IV Letni Bieg Trzech Jezior

1 września 2019

1 września odbył się IV Letni Bieg Trzech Jezior, w którym na dystansie 15km z Kamieńca do Trzemeszna, wzięło udział 2 klubowiczów Dawid Kupczyński i Tomek Kurek
Dla Dawida był to 3 bieg III Grand Prix Biegów OSiR w Trzemesznie.

Relacja Dawida:
Po odebraniu pakietów startowych, autobus zawiózł nas na miejsce startu, gdzie mogliśmy zapoznać się z pięknym krajobrazem Kamieńca – jezioro oraz piękny drewniany kościół; później przyszedł czas na rozgrzewkę, oraz bieg.
W ponad 30-stopniowym upale przyszło nam rywalizować na trasie, gdzie nie brakowało wzniesień; tak więc po przebiegnięciu 4km założonym tempem, przyszło się poddać pogodzie i zmienić cele na bieg, gdyż w takiej temperaturze nie było sensu katować swojego organizmu, albo nie ukończyć biegu, tak więc po 4km biegłem już na luzie; najważniejsze było – by dużo pić wody i ochładzać się wbiegając w kurtyny wodne ? . Oraz podziwiać piękną okolice.
Do mety dobiegłem w czasie 1:10:47 co dało mi i tak dobrą 38 pozycję na 226 osób które ukończyły dystans 15 km.
Tomek Kurek dobiegł w czasie 1:28:52 co dało 145 pozycję
Ogólnie całe III Grand Prix Biegów OSiR w Trzemesznie ukończyłem na 27miejscu na 168 osób które przebiegły 2 dystanse 15km i 1 półmaraton.