XXXI Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy
Lista zapisanych dzieci na XXXI Bieg Opalińskich o Puchar Burmistrza Opalenicy
13 sierpnia 2023 r. godz. 10.00 - bieżnia wokół Orlika
13 sierpnia 2023 r. godz. 10.00 - bieżnia wokół Orlika
Biegi dziecięce: 55
imie-dziecka | szkola | dystans |
---|---|---|
Amelia | Przedszkole Kolorowy Zamek | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Kalina | Szkoła Podstawowa nr 1 | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Zofia | Przedszkole nr 2 | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Jan | Brak | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
ROZALIA | SP. Nr 4 im.kapt.J.Rejdycha w Grodzisku Wielkopolskim | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Filip | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Pola | SP Opalenica | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Zofia | BUKOWIEC | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Antoni | BUKOWIEC | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Aleksander | Podstawowa Lwówek | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Helena | Szkoła podstawowa w Porazynie | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Barbara | Szkoła podstawowa w Porazynie | 600 m - roczniki 2010, 2011 |
Darek | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Kamil | Obra Zbąszyń | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Stanisław | Szkoła podstawowa | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Weronika | SP Porażyn | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Leon | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Gabriel | Sp Opalenica | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Lena | Mks Opalenica | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Tymoteusz | Szkoła Podstawowa w Michorzewie | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Jakub | Szkoła Podstawowa w Michorzewie | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Anastazja | Przedszkole nr 2 w Opalenicy | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Emilia | Przedszkole nr 1 w Opalenicy | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Aleksandra | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Marietta | Rakoniewice | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Laura | Podstawowa Lwówek | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
OLIWIA | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Adrian | SP Opalenica | 600 m - roczniki 2010, 2011 |
ROKSANA | PRZEDSZKOLE NR 2 Opalenica | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Zuzanna | Zespół Szkolno-Przedszkolny | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Martyna | Akademia Mini Sport Zbąszyń | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Krzysztof | Przedszkole nr 2 Opalenica | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Joanna | Szkoła Podstawowa Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Iga | Żłobek Złoty Promyk | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Oliwier | Plastusiowe Osiedle w Nowym Tomyślu | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Paweł | BUDNIK TEAM | 600 m - roczniki 2010, 2011 |
Malwina | BUDNIK TEAM | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Kevin | S P Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Natan | Przedszkole nr 1 Opalenica | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Wojciech | Brak | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Mikołaj | Brak | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Dawid | Przedszkole w Urbanowie | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Marceli | SP Opalenica | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Oliwia | Szkoła podstawowa Opalenica | 600 m - roczniki 2010, 2011 |
Natan | Przedszkole Wiercipieta | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Fabian | AFP Grodzisk Wlkp | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Joanna | SP Opalenica | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Nina | SP Ostroróg | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Jakub | SP Ostroróg | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Gabriela | Podstawowa Opalenica | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Lena | Sp.Opalenica | 800 m - roczniki 2008, 2009 |
Liwia | SP Opalenica | 400 m - roczniki 2012, 2013 |
Pola | Przedszkole Kwilcz | 100 m - roczniki 2016 i młodsi |
Zuzanna | SP Kwilcz | 200 m - roczniki 2014, 2015 |
Ignacy | Szkoła Podstawowa nr 1 | 600 m - roczniki 2010, 2011 |