IntegRun Poznań

15 sierpnia 2019

Cofnijmy się trochę w czasie, do 15 sierpnia i drugiej odsłony Charytatywnego Biegu Integracyjnego „IntegRun” na torze w Poznaniu, w którym udział wzięli Ola i Mariusz, przenieśmy się w to miejsce za pomocą pióra Mariusza, który podzielił się z Nami emocjami, które mu towarzyszyły podczas imprezy??

Po ubiegłorocznym starcie w pierwszej edycji biegu Integrun i zdobytym 3 miejscu w kategorii wózków, czułem lekki niedosyt, postanowiłem wrócić tu? w kolejnej edycji i wyrównać rachunki z moimi rywalami i z dwunastokilometrową trasą. W drugiej odsłonie tej imprezy, dzięki wspaniałemu dopingowi mojej żony Ewy?, która z ogromną radością wspiera mnie w dążeniu do upragnionego celu, udało mi się poprawić wynik o 3 minuty i na mecie zameldowałem się na pozycji lidera z czasem 51: 46, wygrywając klasyfikację? z drugim zawodnikiem o 17 sekund.

W biegu również wystartowała klubowa koleżanka Ola, która nie dała szans rywalką i w rewelacyjnym czasie 54 min(brutto) wygrała klasyfikację kobiet?. Jej wynik był o ponad 2 minuty lepszy od kolejnej kobiety na mecie?

Dziękuję mojej Ewcii? za mocny doping i gratuluję Oli? zwycięstwa wśród kobiet??