Bieg Zajączka Wielkanocnego 2019-04-20

20 kwietnia 2019

Co robią biegacze w święta? Oprócz zajadania się świątecznymi smakołykami, sałatkami, bigosikami, serniczkami i babkami, oczywiście biegają  Zresztą to żadna nowość. Podczas świąt klubowicze uczestniczyli w dwóch imprezach.

W sobotę 20.04. odbył się Bieg Zajączka Wielkanocnego, w którym startowali Patryk oraz Tomek. Trasa nie należała do najłatwiejszych, było sporo piachu, ciężko było się przebić przez wąskie ścieżki wokół stawu Olszak, ale co to dla nas  Patryk ukończył bieg w czasie 43:53, co dało mu 18 miejsce OPEN, a Tomek z czasem 52:09 uplasował się na 93. miejscu. Łącznie startowało 327 osób  Gratulacje!

Z kolei w Poniedziałek Wielkanocny, zamiast polewać się wodą, Łukasz uczestniczył w Biegu Św. Urszuli. Rywalizacja odbywała się na dystansie 5 i 10 km. Łukasz zdecydował się na krótszy dystans, gdzie z czasem 19:43 zajął 5. miejsce OPEN i pierwsze w kategorii wiekowej. Fioletowe barwy służą  Gratulujemy!