Projektowanie stron internetowych

Strony internetowe dla firm oraz klientów indywidualnych z własnym systemem CMS do zarządzania treścią. CMS to możliwość samodzielnej aktualizacji strony bez znajomości języka programowania. Redagowanie aktualności, zmiana tekstów czy dodawanie zdjęć nie będzie już stanowiło problemu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów co do projektu, terminu realizacji oraz ceny. Projektowanie responsywnych stron internetowych już od 800 zł netto.

Responsywne strony internetowe

Projektowanie responsywnych stron internetowych przystosowanych do wyświetlania na smartfonach i tabletach. Responsywna strona www dopasowuje się automatycznie do ekranu urządzenia oraz w odpowiedni sposób zmienia układ menu. Teraz Twoi klienci będą mogli w prosty sposób poznać Twoją ofertę również na swoich urządzeniach mobilnych.

WordPress i Joomla – najpopularniejsze systemy CMS

Strony internetowe tworzymy w oparciu o dwa najpopularniejsze otwarte systemy do zarządzania treścią – WordPress oraz Joomla. W zależności od potrzeb i wymaga klienta i na ich podstawie dobieramy odpowiednią ofertę. Oferujemy również darmowe szkolenie z zakresu obsługi  samodzielnego wprowadzania zmian na stronie www. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy stron opartych na Joomla i WordPress.

Strony internetowe oparte o WordPress wiodą prym wśród stron działających w internecie. Wśród najważniejszych mocnych stron tego systemu możemy wymienić:

  • otwarty i sprawdzony system CMS, ciągle rozwijany i udoskonalany,
  • około 60% procent stron opartych jest na WordPress,
  • łatwy i intuicyjny w obsłudze, posiada dużo darmowych oraz płatnych dodatków do rozbudowy strony o nowe funkcjonalności (galerie, tworzenie formularzy, banerów, slajderów itp)
  • bezpieczny – luki w zabezpieczeniach są bardzo szybko wykrywane i usuwane przez częste aktualizacje
  • pozycjonowanie i SEO – jest on zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google

Joomla podobnie jak WordPress posiada szerokie grono użytkowników i cieszy się dużą popularnością. Jest jednak przeznaczona do bardziej rozbudowanych stron zawierających więcej treści. Sam system i panel zarządzania stroną może wydawać się bardziej skomplikowany, jednakże jest nadal intuicyjny.