Projektowanie stron internetowych

Tworzymy projekty stron internetowych dla firm oraz klientów indywidualnych w formie wizytówek spełniających funkcje informacyjną jak strony www z własnym systemem CMS do zarządzania treścią. CMS to możliwość samodzielnej aktualizacji strony bez znajomości języka programowania. Redagowanie aktualności, zmiana tekstów czy dodawanie zdjęć nie będzie już stanowiło problemu. Jeżeli jesteś zainteresowany naszą ofertą prosimy o kontakt w celu ustalenia szczegółów co do projektu, terminu realizacji oraz ceny.

Responsywne strony internetowe

Projektowanie responsywnych stron internetowych przystosowanych do wyświetlania na smartfonach i tabletach. Responsywna strona www dopasowuje się automatycznie do ekranu urządzenia oraz w odpowiedni sposób zmienia układ menu. Teraz Twoi klienci będą mogli w prosty sposób poznać Twoją ofertę również na swoich urządzeniach mobilnych.

WordPress i Joomla – najpopularniejsze systemy CMS

Strony internetowe dla naszych klientów opieramy o dwa najpopularniejsze otwarte systemy do zarządzania treścią. Przed przystąpieniem do wykonania strony poznajemy potrzeby klienta i na ich podstawie dobieramy odpowiednią ofertę. Oferujemy również szkolenie z zakresu obsługi  samodzielnego wprowadzania zmian na stronie www. Poniżej przedstawiamy najważniejsze cechy stron opartych na Joomla i WordPress.

WordPress wiedzie prym wśród stron działających w internecie i ma to swoje uzasadnienie. Do najważniejszych mocnych stron tego systemu możemy wymienić:

  • otwarty i sprawdzony system, ciągle rozwijany przez szeroką społeczność.
  • około 27% procent stron opartych jest na WordPressie
  •  łatwy i intuicyjny w obsłudze, posiada dużo darmowych dodatków do rozbudowy strony o nowe funkcjonalności (galerie, tworzenie formularzy, banerów, slajderów itp)
  • bezpieczeństwo – każde luki w zabezpieczeniach są bardzo szybko wykrywane i usuwane przez częste aktualizacje
  • pozycjonowanie i SEO – jest on zoptymalizowany pod wyszukiwarkę Google

Joomla podobnie jak WordPress posiada szerokie grono użytkowników i cieszy się dużą popularnością. Jest jednak przeznaczona do bardziej rozbudowanych stron zawierających więcej treści. Sam system i panel zarządzania stroną może wydawać się bardziej skomplikowany, jednakże jest nadal intuicyjny.